Разтегателна трапезна маса PLOCK - черна
951.00 / 1859.99
951.00€ / 1859.99лв
Цена с ДДС
Продуктът е добавен към количка. Виж количката
В момента продуктът не е наличен
Уведомление при наличност:
Изпрати
| Материал плот | Керамика |
| Дебелина на плот | 12 мм |
| Повърхност | Матова |
| Материал крака | Праховобоядисан метал |
| Функция разтягане | да |
| Дължина | 160 - 240 см |
| Ширина | 90 см |
| Височина | 76 см |