Разтегателна трапезна маса JURATA - бяла
1227.10 / 2400.00
1227.10€ / 2400.00лв
Цена с ДДС
Продуктът е добавен към количка. Виж количката
В момента продуктът не е наличен
Уведомление при наличност:
Изпрати
| Материал плот | Керамика |
| Материал основа | Праховобоядисан метал |
| Дебелина на плот | 10 мм |
| Повърхност | Матова - цвят Черен / Гланц - цвят Бял |
| Функция разтягане | да |
| Дължина | 160 - 240 см |
| Ширина | 90 см |
| Височина | 76 см |