Разтегателна трапезна маса GLOGOW - черна
858.97 / 1680.00
858.97€ / 1680.00лв
Цена с ДДС
Продуктът е добавен към количка. Виж количката
В момента продуктът не е наличен
Уведомление при наличност:
Изпрати
| Материал плот | Керамика |
| Материал основа | Праховобоядисан метал |
| Дебелина на плот | 10 мм |
| Повърхност | Матова |
| Функция разтягане | да |
| Дължина | 180 - 260 см |
| Ширина | 90 см |
| Височина | 76 см |