Разтегателна трапезна маса LAGOW - черна
736.26 / 1440.00
736.26€ / 1440.00лв
Цена с ДДС
Продуктът е добавен към количка. Виж количката
В момента продуктът не е наличен
Уведомление при наличност:
Изпрати
| Материал плот | Керамика, Закалено стъкло |
| Материал основа | Праховобоядисан метал |
| Дебелина на плот | 14 мм |
| Повърхност | Матова |
| Функция разтягане | да |
| Дължина | 140 - 180 см |
| Ширина | 80 см |
| Височина | 76 см |