Разтегателна трапезна маса KRAG - сива
926.46 / 1812.00
926.46€ / 1812.00лв
Цена с ДДС
Продуктът е добавен към количка. Виж количката
В момента продуктът не е наличен
Уведомление при наличност:
Изпрати
| Материал плот | Керамика |
| Материал основа | Праховобоядисан метал |
| Дебелина на плот | 10 мм |
| Повърхност | Гланц |
| Функция разтягане | да |
| Дължина | 130 см |
| Ширина | 80 - 130 см |
| Височина | 76 см |